CIty Exclusive

Nadstandardní kvalita za cenu taxi, to je limuzín servis CityExclusive.
Pro tuto službu jsou určeny výhradně nové limuzíny Mercedes – Benz třídy E v černé barvě, které cestujícím skýtají vysokou míru pohodlí a bezpečí při cestování nejen po Praze, ale i na dlouhých trasách mimo Prahu či Českou republiku.
Řidiči jsou standardně oblečeni v obleku. Samozřejmostí je znalost anglického jazyka, velmi korektní vystupování a vysoce profesionální řidičské schopnosti každého řidiče. Pro dlouhé trasy jsou delegováni specielně vybraní řidiči, kteří mají na svém kontě stovky tisíc naježděných kilometrů.
Stejně jako u ostatních služeb, které poskytujeme, je i v případě služby CityExclusive kladen velký důraz na soukromí a anonymitu našich zákazníků. Z tohoto důvodu nemůžeme sdělovat své reference pro službu CityExclusive.

 


 

 
  • Pro další informace navštivte stránky
    City 2 City Taxi
Cestujte v pohodlí
City Exclusive interiér

 


 

Limuzín servis CityExclusive je exkluzivní jen kvalitou, nikoli cenou.

Přestože se jedná o nadstandardní službu, ceny jsou stejné jako pro službu VIP servis taxi. Jinými slovy, respektujeme maximální cenu, kterou pro taxislužbu, nikoli však pro limuzíny, stanovil Magistrát hlavního města Prahy. Cena je na rozdíl o klasické taxislužby kalkulována s ohledem na ujetou vzdálenost, proto platí, že čím delší je Váš transfer, tím nižší je cena za ujetý kilometr. Úhrada za služby CityExclusive se provádí buď v hotovosti a nebo převodem na náš účet na základě vystavené faktury, v případě platby fakturou je nutné pro každou jízdu zaslat objednávku, nebo s firmou City taxi s.r.o. uzavřít smluvní vztah.


 

City taxi se neustále snaží zkvalitňovat své služby a splnit všechny požadavky zákazníků k nejvyšší spokojenosti.

Tomáš Horčička - ředitel
Využijte možnosti dialogu přímo s ředitelem společnosti: